Fotoğrafçılığın Mutluluğa Dönüştüğü An -Doğum Fotoğrafçısı-

Neden Doğum Fotoğrafçılığı?

Yeni Bireyin Hayata Merhaba Demesine Şahit Olmak !

Fotoğrafçılık, mutluluklara ortak olma yönüyle şüphesiz en keyifli mesleklerden biri. Hele bir de söz konusu doğum fotoğrafçılığı olunca, hem işin keyfi daha da artıyor hem de mutluluk iki katına çıkıyor. Çünkü Doğum fotoğrafçılığı başlı başına bir mucizeye tanıklık etmek ve bu mutluluğu yaşayanların sevincine ortak olarak, en özel anı ölümsüz kılmaktır.

Doğum Fotoğrafçılığı
Doğum Fotoğrafçılığı Nasıl Bir şey?

Evet Doğum fotoğrafçılığı son yıllarda oldukça popüler olmaya başladı, aileler biricik evlatlarının o ilk görüntülerini yakalayabilmek ve o ilk anı ölümsüz kılmak adına bu hizmetten yararlanmayı tercih ediyorlar. Hiç şüphesiz bunda teknolojik imkanların oldukça ilerlemiş olması, bebek sektörünün albenisinin etkisi oldukça fazla. Bebeklere özel aksesuarlar, onlar için hazırlanan özel albümler anne baba adayları için hevesin biraz daha artması demek oluyor ve bu heves de her şeyin dört dörtlük olması yönünde tüm detayların düşünülmesine sebep oluyor. İşte son detay olarak da doğum fotoğrafçılığı devreye giriyor.

Özenle süslenen bebek odası, hazırlanan eşyalar, bebeğin cinsiyetinin öğrenilmesi ile tam gaz devam eden eksik yetiştirme telaşesi derken, son günlere yaklaştıkça anne ve baba adayını derinden bir heyecan sarmaya başlar. Doğumdan sonra bebeğin ilk ihtiyacı olan giysi ve eşyaların hazırlandığı doğum çantası evin en kolay ulaşılacak yerinde hazır tutulmaya başlar. Artık her an evin yeni üyesi dünyaya merhaba diyebilir ve heyecanlı bekleyiş yerini büyük bir mutluluğa devredebilir.

Henüz doğmadan, bebekleri için en ince ayrıntıları bile kaçırmamak isteyen anne baba adayları ister ki ailenin yeni bireyi her şeyi ile özel olsun. Hayata ilk bakışı, anne babasıyla ilk göz göze gelişi, ilk kucaklaşışı, ilk gülümsemesi gibi en özel anları ömür boyu hatıra kalsın istenir. Bunun tek yolu da elbette, doğum fotoğrafçılığıdır.

Hayat Boyu Sahip Olunan En Özel Mevki: Annelik ve Babalık!

İster ilk çocuk olsun ister iki, ister üç hiç fark etmeksizin her defasında annelik ve babalık sıfatına sahip olmak en özel duygudur ve bu duygunun ne tarifi yapılabilir ne de bedeli ödenebilir. Bu mutluluğun tarifi yoktur yok olmasına ama görüntüsü vardır. Doğum fotoğrafçılığı sayesinde o an ölümsüz olur ve anlatılamayan duygular fotoğraflara yansır.

Gözlerden okunan mutluluk, dokuz ay boyunca çekilmiş olan tüm sıkıntının doğumla birlikte uçup gittiğini, annenin bebeğini kucağına almasıyla tüm acılarının hafiflediğini söyler bize. Hem anne hem de babanın yüzündeki sevinç yine Pastel Baby Studio sayesinde ömür boyu saklanır.

Kısacası mutluluğun en özel halidir ve sevginin en yalın halinin kadraja girmesidir, asla bir daha yaşanmayacak bir anı dondurmaktır.

İyi ki var doğum fotoğrafçılığı, iyi ki yüzlerde sevgiyi görüyoruz ve iyi ki sevgiyi çekiyoruz.

 

Pastel Baby Studio

Lütfen Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir